DOŁĄCZ DO NASZEGO WYJĄTKOWEGO KLUBU

Jako Smart Business Partners tworzymy społeczność przedsiębiorców, którzy stawiają na wzajemną współpracę poprzez wymianę swojej wiedzy oraz doświadczenia z innymi klubowiczami.

Dołącz do naszej społeczności, nawiązuj wartościowe relacje i rozwijaj swój biznes korzystając z tworzonych przez nas narzędzi.

W naszej społeczności istnieją jeszcze inne formy współpracy, o które możesz zapytać na dole strony.

 

Dowiedz się więcej.

 

Rodzaje Członkostwa

Partner

Załóż konto Partnera  aby otrzymać dostęp do biletów na nasze spotkania, otrzymywać bieżące informacje na temat klubu i organizowanych spotkań oraz móc korzystać z systemu poleceń.

Partner nie jest oficjalna formą członkostwa w klubie a jedynie bezpłatnym kontem w programie partnerskim, oferującym wybrane korzyści dla jego użytkownika.

 

 

Wpisowe 0 zł
Składka Miesięczna 0 zł 
* Kwoty netto

Członkostwo Podstawowe

Wybierz ten rodzaj członkostwa jeżeli podobają Ci się nasze spotkania i chcesz zyskać dostęp do eventów tylko dla członków klubu.
Podstawowe członkostwo pomaga Ci budować wartościowe relacje z innymi członkami klubu oraz nawiązywać nowe współprace. Program partnerski daje Ci możliwość korzystania z dodatkowego wsparcia klubu oraz naszych partnerów nie wymagając od Ciebie ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wpisowe 900 zł
Składka Miesięczna 140 zł
(Rabat przy płatności rocznej)
* Kwoty netto

Członkostwo Premium

Wybierz ten rodzaj członkostwa jeżeli chcesz abyśmy razem z Tobą zaangażowali się w rozwój Twojej działalności. W tym pakiecie otrzymujesz wartości z członkostwa podstawowego, status usługodawcy oraz szereg dodatkowych korzyści tj. dostęp do ekspertów, indywidualne sesje concierge, parasol prawny czy indywidualnie określane działania z klubem.
Członkostwo Premium jest idealną dźwignią rozwoju dla Twojego biznesu.

Wpisowe 900 zł
Składka Miesięczna 350 zł
(Rabat przy płatności rocznej)
* Kwoty netto

Formularz Zgłoszeniowy
Rodzaj Członkostwa
Rodzaj Składki Członkostwa w kwotach NETTO
Rodzaj Składki Członkostwa w kwotach NETTO

Kliknij w przycisk i wypełnij formularz aby zgłosić swoją kandydaturę
na członka klubu Smart Business Parnters.

* Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z dołączeniem do klubu. Jest jedynie informacją, że chcesz przystąpić do procesu rekrutacji.

    Proces Rekrutacji:

  1. Wypełnienie Formularza
  2. Spotkanie z zarządem
  3. Decyzja
  4. Opłata wpisowego
  5. Wdrożenie
  6. Aktywacja Członkostwa

Inne formy współpracy

Posiadamy różne gotowe formy współpracy z klubem, ale jesteśmy również otwarci na nowe propozycje. Wypełnij formularz wybierając odpowiedni temat a niebawem się odezwiemy w sprawie współpracy.

Agreement 3489902
Kontakt - współpraca inna
Polityka prywatności *